Hizmetlerimiz

ARAS İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri Ziraat yüksek Mühendisleri denetiminde kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere, kemirgen ve uçkun mücadelesi ile kontrol hizmetlerini yürütmektedir. En ileri haşere mücadele tekniklerini uygulayan  T.C. Sağlık İl Müdürlüğü ilaç uygulama izin belgesine sahiptir.

 

1. HAŞERE İLAÇLAMA


Firmamız  en son nano teknoloji pestisitler kullanarak haşere ve kemirgen mücadelesi yapmaktadır. Her ilaçlamada kesin çözüm garantisi veren firmamızın, verdiği ilaçlama hizmetleri şu şekildedir:

MESKEN / İŞ YERİ KONUMUNA GÖRE;
+Konutlar   +Gıda işletmeleri   +Hastaneler   +Oteller   +Konteyner ve araç filoları   +Depo ve ambarlar

HAŞERE GRUBUNA GÖRE;
+Hamamböceği türleri   +Kemirgenler (fare türleri)   +Uçan haşereler (sinek türleri)   +Bit   +Pire   +Kene   +Tahta kurusu
+Ambar zararlıları   +Bahçe bitkileri zararlıları

 

2. MEVSİMSEL HAŞERE KONTROL PROGRAMLARI


Konutlar, Gıda işletmeleri, Hastaneler, Oteller, Depo ve ambarlar da oluşabilecek haşerelerin üreme ( çoğalma ) mevsiminden önce ortamın kontrol altına alınmasıdır. Düzenli olarak yapıldığı takdirde %99,9 kesin çözüm veren bir uygulamadır.

 

3. HAŞERE KONTROL VE MÜCADELE KONUSUNDA DANIŞMANLIK


Konusunda uzman Ziraat Yüksek Mühendisleri ve Biyokimya Mühendisleri denetimindeki kadromuz ile sizinle bütün tecrübemizi paylaşmaya hazırız.

Bir cevap yazın

Bizi Hemen Arayın